Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

12 грудня 2018 року об 11.00 у м. Лубни відбудеться відкриття реконструйованого сервісного центру МВС. Захід відбудеться за участі голови облдержадміністрації Валерія Головка та начальника Головного управління сервісного центру МВС України Владислава Криклія.

Виїзд о 7.30 з площі біля зали засідання Полтавської обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) з боку вул. Сінної.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 16.00 10.12.2018 року за тел. 56-21-19.

11 грудня 2018 року об 11.00 у кім. 514 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться офіційна зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з делегацією Посольства Держави Ізраїль в Україні у складі пана Марка Гольдмана – Другого секретаря Посольства, голови Представництва «Натів» у м. Харкові та пані Юнни Гольдман – директора Ізраїльського культурного центру у м. Харкові.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 16.00 10.12.2018 року за тел. 56-21-19.

12 грудня 2018 року о 10.00 у кім. 620 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться офіційна зустріч голови облдержадміністрації Валерія Головка з тимчасово повіреним у справах Посольства Аргентинської Республіки в Україні паном Аріелем Максом Санчесом Ромеро.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 11.12.2018 року за тел. 56-21-19.

11 грудня 2018 року з 09:00 до 11:00 та 12 грудня 2018 року з 13:00 до 15:00 за адресою м. Полтава, вул. Соборності 45, (біля будівлі залу засідань Полтавської обласної ради) відбудеться перевірка технічного стану транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах та заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відбудеться 27 грудня 2018 року.

11 грудня 2018 року об 11.00 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція на тему «Захист прав людини у системі безоплатної правової допомоги». Захід відбудеться у межах Всеукраїнського тижня права, за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

10 грудня 2018 року о 12.30 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться прес-конференція, під час якої ГО «Центр громадянського представництва «Життя» презентує результати моніторингу реклами тютюну біля шкіл «Маленькі цілі тютюнових гігантів». Моніторинг провели за методологією школи громадського здоров’я університету Джона Гопкінса (США) в червні-липні 2018 р. в Полтаві та чотирьох інших обласних центрах України.

Previous Next

Тижневий план культурно-мистецьких заходів з 10 по 16 грудня 2018 року

Запрошуємо журналістів висвітлити заходи

 

12 грудня 2018 року о 18.00  – у Полтавському музичному училищі імені М.В. Лисенка (м.Полтава, вул. Соборності, 11) відбудеться концерт дуету баяністів: лауреата Міжнародних конкурсів, соліста Харківської філармонії Д. Жарікова та заслуженого артиста України, соліста Київської національної філармонії України І. Чурилова.

14 грудня 2018 року об 11.00 – у Полтавській обласній  бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 25а) відбудеться творча зустріч з дитячою письменницею  Вірою Клименко та представниками видавництва «Ранок» у межах бібліотечного проекту «Українські акценти».

14 грудня 2018 року о 14.00 – у Полтавській обласній державній адміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45 кім.333) відбудеться  зустріч на тему «Права ромів в області: проблеми, виклики, перспективи».

15 грудня 2018 року о 12.00 – у Пирятинському районному будинку культури відбудеться гала-концерт Обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка» імені Володимира Прокопенка серед учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів.

16 грудня 2018 року о 14.00 – у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського (м.Полтава, вул. Небесної сотні, 17) відбудуться концерт авторської пісні.

 

10 грудня 2018 року о 12.00 у кім. 621 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться урочиста зустріч керівників області з активом громадських організацій чорнобильців до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 10.00 10.12.2018 року за тел. 56-21-19.

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розпочинається прийом заявок від видавництв (видавничих організацій) Полтавщини з пропозиціями щодо включення видавничих проектів до Плану випуску соціально значущих видань на 2019 рік. 

Прийом заявок триватиме з 01 грудня 2018 року до 01 лютого 2019 року за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к.505.

Довідки за тел. (0532) 56-41-16.

 

На виконання Указу Президента України від 09.11.2000 №1217/2000 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки національного книговидання і книгорозповсюдження», в області починаючи з 2000 року, розробляються та успішно виконуються програми підтримки книговидання.

Фінансова підтримка видавничих проектів здійснюється за кошти обласного бюджету у рамках Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.  Положення про підготовку та реалізацію Плану випуску соціально значущих видань затверджене рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання №456 від 26.04.17.

Не приймаються заявки і пропозиції на випуск навчальної літератури (підручників, навчальних посібників) та періодичних видань.

Для розгляду заявок від видавництв та видавничих організацій неодмінною умовою є внесення суб'єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

Розгляд та відбір запропонованих видавничих проектів проводиться на конкурсних умовах консультативно дорадчим органом при Полтавській обласній державній адміністрації – Експертна рада.

За результатами розгляду заявок визначається список видавничих проектів, які пропонується включити до Плану випуску соціально значущих видань, що видаються за рахунок бюджетних коштів.

З урахуванням висновків, зауважень та рекомендацій членів Експертної ради, після здійснення  остаточних економічних обрахунків Департамент складає проект Плану, який погоджується з постійними комісіями обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО і з питань бюджету та управління майном.

До компетенції названих постійних комісій обласної ради відноситься проблематика визначення пріоритетності видань винятково за рівнем їхньої соціальної значущості та фінансового супроводу реалізації Плану.

Остаточний варіант Плану затверджується наказом Департаменту - після затвердження обласного бюджету на наступний рік і виділення відповідних сум на видавничі проекти.

Після затвердження Плану Департамент повідомляє заявників про включення видань до Плану випуску соціально значущої літератури на наступний рік.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

 

ЗАЯВКА

на соціально значуще видання

 

  1. Прізвище, ім'я, по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, їх паспортні дані, контактний телефон і адреса місця проживання;
  2. Назва книги;
  3. Анотація до книги;
  4. Передбачуваний наклад видання;
  5. Орієнтовна вартість видання (кошторис);
  6. Можливості співфінансування видання спонсорами;
  7. Ступінь готовності книги до друку.

                    дата                                                                  П.І.Б. і підпис керівника

 

До заявки додаються:

- текст твору на паперовому носії (згідно з вимогами до авторських і видавничих оригіналів за ДСТУ 3772-98 „Оригінали для поліграфічного відтворення. Загальні технічні вимоги”) та в електронному виді (на оптичному диску, USB – накопичувачі тощо);

- рецензії або відгуки на книгу (у кількості не менше двох), які розкривають творчі досягнення авторів та характеризують суспільну і художню цінність і значущість твору;

- нотаріально завірена копія авторського договору.

 

Усі подані за установленою формою заявки  проходять первинну обробку та оформлення у вигляді попереднього Переліку видань, що надійшли від видавництв і видавничих організацій,  у Департаменті.

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk