• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дмитро Лунін назвав головні виклики для області на найближчий час

Підготовка до опалювального сезону та нового навчального року, розміщення переселенців із Донеччини, а також формування продрезерву громадах. Такі виклики для Полтавської області на найближчий час окреслив начальник ОВА Дмитро Лунін.

«Ця зима буде найтяжчою за часи незалежності України. Тому підготовка до опалювального сезону – це часника оборони держави. На сьогодні 65% котелень і мереж області підготовлені до опалювального сезону. Найпроблемнішим залишається опалення в Кременчуці, де зруйновано ТЕЦ. Але я запевняю, що держава, область і місто мають чіткий план, як забезпечити кременчужан теплом. Для цього виділено 100 мільйонів гривень із державного та 100 мільйонів гривень із обласного бюджетів саме для Кременчука.

І маємо так само 100 млн грн резервних грошей на випадок стресових ситуацій в системі теплопостачання. Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов запевнив, що цього року будемо з газом, сховище накопичується», – заявив Дмитро Лунін 9 серпня на засідання Полтавського регіонально відділення Асоціації міст України.

Другий виклик для Полтавщини – розміщення нових переселенців. В області вже проживає до 200 тисяч переселенців, ще очікують людей, яких евакуюють із Донеччини. Адже там знищена інфраструктура, і тепла не буде. Тому в Полтавській області готуються додаткові місця розміщення та комфортні умови для тих, хто забажає залишитися на Полтавщині.

Дмитро Лунін наголосив, що важливо всім дітям дати доступ до освіти. А тим, хто хоче навчатися офлайн, забезпечити безпечні умови в закладах освіти.

«Ми разом зі службою ДСНС збираємо інформацію щодо підготовки закладів до навчального року та наявності укриттів у них. І у кожної громади є можливість привести укриття в школах у порядок, – говорить Дмитро Лунін. – Це питання безпеки не лише дітей, а й всієї області. Адже ці сховища можуть використовувати і мешканці громад. Для ремонту укриттів потрібні відносно невеликі гроші, і вони є у громад. Закликаю поставитися серйозно до цього, не тільки на тактичну, а й стратегічну перспективу».

Четверте важливе питання для області – це формування продрезерву. Він має бути у кожної громади, щоб передбачити всі ризики. Дмитро Лунін повідомив, що 100 мільйонів гривень раніше були виділені та закладені на продрезерв. Він повністю сфромваний, закуплений і розміщений на всій території області.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk