Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина забезпечила повне виконання річних планових показників обласного та місцевих бюджетів ще до кінця року

Станом на 28 грудня 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів області (без урахування трансфертів із Державного бюджету) надійшло 10354,9 млн грн, що на 307,5 млн грн (3,1%)  більше за річні планові показники та на 2318,7 млн грн (28,9%)  більше,  ніж за відповідний період 2017 року.

Повне виконання річних планових показників було забезпечено станом на 22 грудня 2018 року. 

Фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб, питома вага яких в загальному фонді становить 57,9%,  склали  5993,6 млн. грн. що на    6,8 млн грн (0,1%) більше річних планових показників. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження податку збільшилися на 1185,7 млн грн (24,7%).

Рентної плати за користування надрами до місцевих бюджетів області зараховано в сумі 817,1 млн грн, з них  рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу, газового конденсату надійшло 662,8 млн грн що на 80,7 млн грн (13,9%) більше річних планових показників.

Станом на 28 грудня 2018 року до загального фонду обласного бюджету (без врахування трансфертів) надійшло 1918,2 млн грн, що на    68,0 млн. грн. (3,7%) більше річних планових показників та на                   641,9 млн грн (50,3%) більше, ніж за відповідний період 2017 року. З усіх основних податків та платежів загального фонду виконано затверджені показники.

Повне виконання річних планових показників було забезпечено станом на 21 грудня 2018 року. 

Фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб становлять         1198,7 млн. грн., що на 25,2 млн грн. (2,1%) більше річних планових показників. В порівнянні з відповідним періодом минулого року податку надійшло більше на 237,1 млн грн, або 24,7%.

Рентної плати за користування надрами до обласного бюджету зараховано в сумі 409,4 млн грн, з них  рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу, газового конденсату надійшло 265,1 млн грн що на 15,9 млн грн (6,2%) більше річних планових показників.

За матеріалами Департаменту фінансів облдержадміністрації

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Останні публікації

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk