• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Люди мають отримувати послуги просто, зручно та якісно, – Ігор Панченко

За дорученням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна в межах розбудови ЦНАПів і підвищення рівня цифрової трансформації заступник начальника Ігор Панченко відвідав Великобудищанську, Петрівсько-Роменську та Заводську громади.

«Центри надання адміністративних послуг є важливим інструментом для забезпечення доступу громадян до якісних, швидких адміністративних та соціальних послуг. Люди мають отримувати послуги просто, зручно та якісно», – наголосив Ігор Панченко.

У Великобудищанській громаді центр надання адмінпослуг працює в форматі open space. Має залу для відпочинку. Нині жителі громади можуть отримати 62 послуги.

Ігор Панченко обговорив із заступником голови громади необхідність якнайшвидше збільшити кількість послуг до 183, які є обов’язковими для надання через ЦНАПи. Також у планах провести капітальний ремонт. На чергову сесію виносять питання щодо виділення коштів. Уже сформована проєктно-кошторисна документація.

У громаді запроваджують й освітні інформаційні системи. Наразі електронні документи працюють у трьох школах із п’яти. Проговорили про необхідність до 1 вересня запровадити у всіх навчальних закладах громади 14 ділових документів в електронній формі.

«У ЦНАПі Петрівсько-Роменської громади надають 158 адмінпослуг. Їх кількість збільшиться ще на 40 після введення посади реєстратора з питань юридичних і фізичних осіб-підприємців. Наразі подані документи на його навчання. Оглянули і приміщення для облаштування майбутнього Центру Дія. Громада подала проєкт до Мінвідновлення, сподіваємося, що він буде підтриманий», – розповів заступник начальника.

Також проговорили з керівництвом громади необхідність до початку навчального року запровадити електронний документообіг у школах. Наразі обирають освітню інформаційну систему, яка працюватиме у всіх закладах.

Крім того, Ігор Панченко відвідав ЦНАП Заводської громади. З передбачених 345 обов’язкових послуг тут надають 83. Він звернув увагу заступника голови громади на необхідність збільшення послуг та організації роботи Центру відповідно до Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг.

Із керівниками всіх громад, які відвідав Ігор Панченко, проговорили питання формування Програми інформатизації як основного документа стану цифровізації громади.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk