• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині рятувальники перевірили всі захисні споруди

Із 2 червня працівники ГУ ДСНС у Полтавській області, поліції, органів місцевого самоврядування розпочали обстеження захисних споруд на доступність, готовність до використання за призначенням і оснащеність спеціальним майном. За 5 днів 50 оперативних груп загальною чисельністю понад 200 людей перевірили всі 2460 укриттів.

Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини повідомив начальник відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України в Полтавській області Олександр Мусійко.

«Обстеження фонду захисних споруд були оперативними, тривали і вдень, і вночі, перевірялася готовність укриттів під час сигналу «Тривога», – розповів Олександр Мусійко. – Станом на 7 червня всі укриття області перевірені, близько 100 виявилися зачиненими. 20% укриттів визнані непридатними до прийому населення. Основні причини непридатності – незадовільний технічний і санітарний стани, невідповідність вимогам до захисних споруд. Деякі були підтоплені».

За результатами оглядів сформовані відповідні акти, які передані власникам захисних споруд, органам місцевого самоврядування для вжиття заходів реагування. Окрім того, з 2 червня на лінію «101» надійшло одне повідомлення щодо закритого укриття після оголошення тривоги.

Надалі робота комісії буде продовжена, зокрема оглядатимуть укриття, які були зачинені або непридатні до використання на предмет усунення зауважень.

За словами Олександра Мусійка, за останній рік в області збільшилася кількість захисних споруд цивільного захисту на 500 об’єктів. Процес нарощування фонду не припиняється. Усі вони нанесені на інтерактивну мапу: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=10wBVAAKCTHdPXYODiUbhjTTrJoY&ll=49.60204310930155%2C34.54944381904308&z=12.
 
Під час перевірок комісії звертають увагу на доступність об’єктів під час тривоги, санітарний стан, наявність вказівників руху, інформаційних табличок, протипожежної системи, вентиляції, забезпечення продуктами і водою, місцями для сидіння.

 

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk