• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині розпочалася контрольна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів із питань цивільного захисту

Командно-штабні навчання, тренування особового складу, інвентаризація захисних споруд, налагодження роботи системи оповіщення – все це відбуватиметься в ході контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб області.

Почали з  Полтавської облдержадміністрації. Члени комісії перевірятимуть стан усунення недоліків, які виявили минулого року. Перевірятимуть також  Гадяцьку, Зіньківську, Кобеляцьку, Пирятинську райдержадміністрації, виконавчі комітети Полтавської, Горішньоплавнівської, Гадяцької, Зіньківської, Кобеляцької, Пирятинської міських рад та інші органи виконавчої влади й місцевого самоврядування.

В перший день роботи перевірки в обласній державній адміністрації провели нараду за участі голови комісії, заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького, голови облдержадміністрації Валерія Головка, керівників райдержадміністрацій, членів регіональних комісій з питань ТЕБ і НС.

«Основна мета перевірки – це усунення недоліків, що були виявлені минулого року. Питання, винесені на перевірку, пов’язані з безпекою людей. Цього року в Україні виникло 28 надзвичайних ситуацій, в яких загинуло 34 людини. Минулого року зафіксували 128 надзвичайних ситуацій різного рівня. Найбільше втрат на пожежах і в ДТП. Хочу закцентувати увагу всіх керівників на важливості та актуальності цієї перевірки, а також прошу  сприяти роботі нашої комісії», – зазначив Руслан Білошицький.

Крім того, перевірятимуть і діяльність аварійно-рятувальних служб, регіональних та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, місцеву та добровільну пожежні охорони.

«Ми не повинні забувати про те, що на сході України тривають військові дії. Хотів би, щоб цього року оцінка столичної комісії була вища за минулорічну. Основна проблема  – захисні споруди. Саме завдяки найпростішим спорудам на сході країни, як показує практика, вдалося врятувати чимало людей», – наголосив Валерій Головко.

За результатами перевірки будуть визначені проблемні питання у регіоні та визначений рівень взаємодії між усіма екстреними службами області.

«Для мене важливим показником перевірки та висновків буде безпосередня робота кожного посадовця. Коли підбиватимуть  підсумки, пропоную, щоб в акті перевірки були вказані недоліки і конкретна посадова особа, яка за це відповідає. І тоді подивимося динаміку змін щодо виконання своїх функцій певними посадовцями», – наголосив Валерій Головко.

Контрольна перевірка в регіоні триватиме з 25 лютого  по 7 березня.

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk