• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві представили щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У Полтаві представили Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини й громадянина в Україні у 2023 році. 

Участь у заході взяли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, народні депутати, керівники державних установ, представники міжнародних організацій.

«Завдяки якісній комунікації фахівців ОВА з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини маємо позитивні напрацювання. Лише цього року було надано 82 рекомендації щодо поліпшення умов у місцях тимчасового проживання. 93% цих рекомендацій були виконані чи перебувають в роботі. Оперативно вирішуються питання захисту соціально вразливих категорій населення – ВПО, людей з інвалідністю, дітей. І це не разові акції підтримки, а системна робота», – зазначив Володимир Василенко.

Олександр Лемешко подякував секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за щоденну невпинну боротьбу за права українців на різних рівнях. Саму доповідь презентував представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владислав Носенко.

«До нас як до інституції, яка здійснює контроль за дотриманням прав людини й громадянина, забезпечує процес щодо їх поновлення, постійно звертаються люди. Минулого року лише з Полтавщини надійшло 3400 звернень до омбудсмана. Це свідчить, що довіра людей до нашої інституції зростає. Кожен випадок має індивідуальний характер. Ми об’єктивно розглядаємо всі звернення та прагнемо відновити права кожного», – зауважив Владислав Носенко.

Також у щорічній доповіді окреслено роботу Офісу омбудсмана України щодо повернення депортованих та примусово переміщених дітей, звільнення військовополонених та незаконно утримуваних цивільних осіб, моніторингові візити, перевірки роботи військово-лікарських комісій, архітектурної доступності тощо.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk