• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Полтавщина увійшла в ТОП-3 областей України за кількістю опорних шкіл

Полтавщина третя в Україні за кількістю створених опорних шкіл. Наш регіон поступається Кропивницькій і Житомирській областям.

Нині в області 52 опорні школи, де навчаються майже 20 тис. учнів. До кінця року очікується 61.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

За її словами, в області поменшало закладів загальної й середньої освіти. Якщо у 2016-2017 роках їх було 675, то на 1 вересня 2019 року планують почати роботу 617. Натомість зросла кількість учнів. Два роки тому було 128,4 тис. дітей, нині – 135 тис.

Також забезпечено стовідсоткове підвезення учнів і вчителів сільської місцевості. Для цього виділено 372 транспортних засоби, у тому числі 325 шкільних автобусів.

«Завершено процедури на придбання 2-х шкільних автобусів за кошти місцевих бюджетів Великосорочинської та Скороходівської об’єднаних територіальних громадах та оголошено торги на придбання 1-го шкільного автобуса Засульської ОТГ», – розповіла Олена Харченко.

Крім цього, вже розподілено між місцевими бюджетами державну субвенцію на придбання 10 шкільних автобусів у сумі 15543,0 тис. грн для Оржицького району та Глобинської, Семенівської, Шишацької, Решетилівської, Сергіївської, Ланнівської, Драбинівської, Руденківської, Машівської об’єднаних територіальних громад. Оголошено торги у 3-х об’єднаних територіальних громадах: Семенівській, Шишацькій, Решетилівській.

 

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk