• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Визначили перевізників на 30 маршрутів у межах Полтавської області

У Полтавські облдержадміністрації провели засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Полтавщини.

На засідання конкурсу прийшли 14 членів комісії з 22, серед яких представники Управління інфраструктури облдержадміністрації, Укртрансбезпеки, поліції, районних адміністрацій та ОТГ.

«Сьогодні ми проводимо конкурс на маршрути, по яких закінчилися дозволи, - розповів начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець. - Попередньо ми провели технічний огляд транспорту претендентів. Проводили його не лише на базі облдержадміністрації, а й на території райдержадміністрацій; детально вивчали акти огляду».

Найпоширеніша причина, через яку цього року не допустили транспорт до конкурсу, - переобладнання грузових «Спрінтерів» у пасажирські. Таких у перевізників-претендентів було аж 5 одиниць. У одному з автобусів був несправний газовий балон, а ще один перевізник подав не вірно оформлені документи (здавши в оренду транспортний засіб разом із екіпажем).

Із запропонованих 60 обласних маршрутів заявки подали на 30. Серед перевізників-претендентів як приватні підприємці, так і крупні автопідприємства – ПП «Євротранс-сервіс», ПП «Союз-Авто-Експрес»,  ТОВ «АВА-експрес» та інші.

На засіданні конкурсної комісії представники громад могли висловити думку пасажирів щодо роботи перевізників, адже деякі не один рік обслуговують одні й ті ж маршрути.

Члени комісії шляхом прямого закритого голосування приймали рішення про призначення перевізників на маршрути після обговорення та діалогу з представниками автопідприємств, у яких була можливість відповісти на всі існуючі питання.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk