• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Пішов із життя начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини Микола Гаража

11 травня 2021 року після тяжкої хвороби на шістдесят восьмому році життя помер начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини, член чотирьох попередніх каденцій Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, засновник одного з провідних підприємств поліграфічної галузі області Гаража Микола Федорович.

Народився Микола Федорович Гаража 18 травня 1953 року у с. Бурунівка Полтавського району. Отримав вищу педагогічну освіту, вчитель української мови та літератури. Трудовий шлях розпочав у 1978 році учителем Ковалівської школи-інтернату ім. А.С.Макаренка. У 1983-1983 рр. працював інструктором відділу комсомольських оранізацій та студентських будівельних загонів ОК ЛКСМУ. З 1983 по 1997 рр. – вчитель Головачанської ЗОШ та начальник штабу ОСОТ «Юнармієць». За його безпосередньої участі розроблена комплексна програма допризовної підготовки в оборонно-спортивних таборах України. Був засновником козацького куріня «Байда» та Українського дитячо-юнацького товариства «Січ». Із 2009 року й до останніх днів – начальник штабу Козацького гвардійського корпусу Полтавщини.

Його творчий доробок – 25 альбомів з історії козацтва та історичного краєзнавства. Микола Федорович – автор книги «Козацька слава Полтавщини», яка у 2015 році в номінації «Перлина самвидаву» здобула перемогу в обласному конкурсі «Краща книга року».

Микола Федорович був активним учасником козацького руху області, вів активну громадську діяльність. Також Микола Федорович заснував та багато років очолював поліграфічне підприємство «Астрая», одне з провідних підприємств галузі області.

Микола Федорович був чуйною та висококультурною людиною, істинним патріотом України та рідної землі. 

Памʼять про Миколу Федоровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав.

Колектив Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk