• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відкрили виставку-ярмарок «Street Fest #Виробники Полтавщини»

10 вересня на липовій алеї біля Полтавської облдержадміністрації розпочала роботу одноденна виставка-ярмарок «Street Fest #Виробники Полтавщини».

Заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко розповіла, що захід уже став традиційним.

«У межах комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва Полтавська облдержадміністрація третій рік поспіль організовує виставку-ярмарку товарів. Запрошуємо всіх виробників області, які презентують свою продукцію, роблять промоцію виробів та мають змогу продати свої товари, – розповіла Олена Онупко. – Тут представлені й народні промисли, вишиванки, бісероплетіння, товари з дерева, лялькарство, харчові продукти: сири, м’ясні чіпси, овочі та фрукти».

Загалом у виставці беруть участь більше 40 виробників з усіх районів області й багатьох громад. Вишивка – з Решетилівки, вироби з дерева – з Карлівки, овочі та фрукти – з Полтавського району, сири – з Пирятина.

Мета заходу – популяризація виробників та їх товарів, щоб полтавці купували власне і підтримували своїх виробників.

У 2019 році ярмарку відвідали понад 2 тисячі людей, у 2020-му її не проводили через карантин.

Під час заходу товаровиробники та майстри народних художніх промислів області представлять свою продукцію для широкого загалу. Для дітей будуть влаштовані інтерактиви, зони настільних ігор та показ мультфільмів.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk