• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Гелон-Фест-2021 відвідали майже 6 тисяч людей

Полтавська облдержадміністрація починає використовувати big data аналітику для вивчення та прогнозування туристичних потоків. Пілотним проєктом стала аналітика даних, зібраних під час проведення Гелон-Фесту-2021.

Заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко зазначив, що надалі подібний аналіз допоможе прогнозувати пасажирські потоки, вибудовувати туристичну стратегію та вчасно забезпечувати якісні пасажирські перевезення.

«У оператора є велика кількість проєктів, які можуть допомогти громадам у їхньому розвитку.  Громади, які планують певні заходи, можуть долучати «Vodafone» і замовляти аналітику, щоб розуміти які дані й показники можуть бути використати у своїй діяльності, щоб покращити наступний захід і збільшити потенціал, привернути увагу до туристичного магніту, а також вести аналітику, куди вам потрібно вкладати кошти, в яких галузях робити рекламу, щоб збільшити потік туристів », – сказав Ігор Панченко.

Як повідомив начальник департаменту цифрових рішень компанії «Vodafone» Сергій Бориславський, за результатами аналізу фестиваль у Більську відвідали майже 6 тисяч людей. 70% – жителі Полтави та області. Відвідали фестиваль також туристи з Харківської, Сумської,  Дніпропетровської областей та з Києва.

«Vodafone» підготував для Полтавської ОДА комплексний дашборд із узагальненою інформацією про відвідувачів фестивалю. Проаналізували їхню стать, статки та наявність власного транспорту, вік, регіон проживання,  інтереси, вподобання, географію мандрівок і належність до певних груп – наприклад, наявність статусу підприємця», – розповів Сергій Бориславський.

Представники компанії презентували  й інші проєкти, які можуть використати громади Полтавщини.

«Оператор Vodafone – другий на ринку України. В нас база – майже 20 мільйонів. В області співвідношення між кількістю жителів і наших сімкарт – понад 50%, у Полтаві – близько 100%. Протягом дня по всій країні збираємо понад два петабайти даних – про переміщення, куди люди телефонували, чим цікавилися в інтернеті. На їх основі можемо проводити аналітику. Цим інструментом користуємося понад п’ять років, щоб наш бізнес був ефективним. Близько двох років у нас є комерційна лінійка для великого бізнесу. Хочемо, щоб ці інструменти використовувала загалом держава, їх застосовували області та міста»,  – розповів Сергій Бориславський.

Довідка. Big Data допомагає адміністраціям міст, областей і ОТГ оцифровувати та аналізувати відомості про життя населених пунктів та на їх основі отримувати точну геоаналітіку, транспортну модель, впроваджувати розумне управління системами ЖКГ, планувати побудову об'єктів соціальної інфраструктури, дорожній рух, здійснювати моніторинг.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk