• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Мачухівському родовищі запустили нове холодильне обладнання на установці підготовки газу

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Євген Греков, голова обласної ради Олександр Біленький взяли участь у запуску блочної холодильної установки на установці підготовки газу (УПГ) «Мачухи» на підприємстві ДТЕК Нафтогаз. 

Невідомий об'єктОчільник області зазначив, що Полтавщина має стратегічне значення в забезпеченні енергонезалежності всієї країни.

«Близько 40% всього газу та 60% газоконденсату видобувається саме на Полтавщині. Компанія ДТЕК – одна з лідерів приватного сектору видобутку газу й застосування новітніх технологій. Холодильна установка, яку презентували, дасть змогу оптимізувати всі процеси не лише у видобутку газу, а й у доведенні його до якісних показників, стандартів для споживання. За допомогою установки підприємство зможе видобувати більше газу», – зазначив Олег Синєгубов. 

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров зазначив, що компанія щороку інвестує у збільшення об’ємів видобутку газу, це стає можливим завдяки впровадженню новітніх, інноваційних технологій на всіх виробничих ділянках – від геологорозвідки, буріння до видобутку й втілення подібних проєктів. 

«Підтверджуємо на ділі наш вагомий вклад у енергетичну безпеку держави, – зазначив Ігор Щуров. – Запуск холодильної установки дозволить видобути тільки до кінця поточного року додатково близько 20 мільйонів кубометрів газу, за підсумками року встановити новий рекорд – більше 2 мільярдів метрів кубічних газу річного видобутку». 

За його словами, для порівняння річний об’єм видобутку до приходу компанії ДТЕК на цьому родовищі – непростому з геологічної точки зору, з високими температурами й пластовим тиском – становив близько 20 мільйонів кубометрів. Нині там добувають близько 1 мільярда кубометрів.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk