• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині розробляють програму підтримки та розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл на 2022-2026 роки

14 вересня відбулося публічне громадське обговорення проєкту Обласної програми підтримки та розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл на 2022-2026 роки, яку розробили за дорученням голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін наголосив, що програма має бути комплексною та включати заходи з удосконалення системи підготовки спортсменів для участі в змаганнях, створення сучасної матеріально-технічної бази для тренувального процесу, підвищення кваліфікації та престижності професії спортивного тренера.

«Кожна громада повинна створити стратегію розвитку дитячого спорту, залежно від того, яка наявна інфраструктура, які є перспективні тренери в регіоні та як їх можна зацікавити працювати, – сказав Дмитро Лунін. – У кожній громаді має бути своя дитячо-юнацька спортивна школа. Співфінансування заходів за програмою передбачає 50% коштів з обласного бюджету, 50 % – з місцевого. Тому громади мають бути зацікавлені в розробці своїх проєктів, покращенні матеріальної бази закладів, розвитку перспективного для них виду спорту».

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська під час презентації проєкту програми наголосила на трьох ключових її блоках.

«Покращення матеріально-технічної бази передбачає розбудову закладів та закупівлю інвентарю, проведення ремонтів в уже існуючих спортзалах, встановлення систем відеонагляду та протипожежної безпеки в них, придбання транспорту для перевезення спортсменів на змагання, – розповіла Віта Ковальська. – Велике значення має підтримка тренерів, система заохочення до роботи, умови їхнього постійного розвитку. Варто забезпечити розвиток мережі секцій ДЮСШ через аналіз результативності діючої та відкриття нових секцій відповідно до попиту учнів; створити умови для розвитку індивідуальних здібностей спортсменів».

Під час обговорення проєкту депутати Полтавської обласної ради, громадськість, спортсмени вносили свої зауваження та пропозиції до програми. Найближчим часом проєкт винесуть на розгляд двох постійних комісій з питань освіти, науки і культури й молодіжної політики, спорту та туризму обласної ради.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk