• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Систему «Єдина школа» застосують і в закладах професійно-технічної освіти області

14 вересня в Полтавській облдержадміністрації відбулася презентація формування освітнього середовища за допомогою системи «Єдина школа» для працівників професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Полтавської області.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін повідомив, що Полтавщина є одним із лідерів у країні щодо цифровізації шкіл. Заклади профтехосвіти теж мають розвивати цей напрямок.

«Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав меморандум про забезпечення на рік безкоштовного програмного забезпечення, щоб викладачі змогли протестувати систему, навчилися працювати в різних програмах, зрозуміли, що таке цифровізація, як вона впливає на їхню роботу та навчання і розвиток учнів і студентів, – розповів Дмитро Лунін. – Коли протестуємо дану систему, зможемо визначатися, в яких програмах будемо працювати, хто їх буде закуповувати. Але вже зараз треба звикати, що всі документи закладу будуть в електронному вигляді, так ми будемо працювати й далі».

Заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко розповів про перспективи цифровізації закладів освіти.

«В умовах пандемії COVID-19 всі країни світу у різних сферах – медицина, освіта, туризм, культура, бізнес – переходять до цифрових рішень. І саме тому важливо починати використовувати цифрові інструменти, які дозволять вам покращити роботу, зменшити навантаження на працівників, формувати необхідну інформацію для прийняття будь-яких управлінських рішень, – розповів Ігор Панченко. – Цифровізація закладів профтехосвіти є пріоритетом для держави в цілому. Наразі маємо шанс ефективно використати систему, яка дозволить зрозуміти всі «плюси», які можна від неї отримати».

Провідний фахівець із навчання компанії ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» Андрій Мельник презентував педагогам інструменти системи «Єдина школа» і наглядно продемонстрував використання модулів адміністрування, аналітики й звітування, електронного журналу, дистанційного навчання, тестування, електронного щоденника для учнів і студентів та іншого.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk