• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій привітали з професійним святом

У Полтаві на Театральній площі відбулися урочистості з нагоди  Дня рятівника.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що робота рятувальника – непроста. У будь-яку мить вони приходять на допомогу. 

«Ви щодня ризикуєте собою. Компромісів тут не може бути, адже мова йде про людські життя. Свої обов’язки ви виконуєте не лише на території Полтавщини, а й за її межами, – сказав Олег Синєгубов. –  Вітаю рятувальників з професійним святом. Облдержадміністрація разом із обласною радою завжди підтримує та надалі підтримуватиме всі ваші ініціативи, зокрема, щодо зміцнення матеріально-технічної бази. Разом із вами й надалі будемо брати активну участь у пілотних поєктах, ініційованих профільними міністерствами. Певний, що наш досвід успішно будуть переймати інші регіони України».

За словами голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, із обласного бюджету виділено 18 млн грн на купівлю пожежних машин. У перспективі також придбання пожежного катеру, камер відеоспостереження.

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб відзначив мужність та професіоналізм працівників служби ДСНС.

«Із дня в день ви гідно виконуєте поставлені державою завдання і постійно доводите свою професійність на ділі. Приклади відваги та рішучості кожного, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в нашому строю об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями люди. У нас прекрасний колектив і ми впевнено працюємо над поставленими завданнями. Крім того, працюємо над оновленням матеріально-технічної бази й дякуємо за підтримку обласній владі», –  зауважив начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Із нагоди професійного свята рятувальників підрозділів області відзначили грамотами облради та облдержадміністрації. Також підбили підсумки Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Це звання отримали двоє жителів Полтавщини – 15-річний школяр Максим Бондаренко та медична сестра Тетяна Кулинич.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk