• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У межах президентської програми триває реконструкція Центру естетичного виховання в Миргороді

Ще півтора місяці тому у Центрі естетичного виховання в Миргороді не було даху. Нині ж будівельники готують утеплення покрівлі та завершують зварювальні роботи. На об’єкті посиленими темпами триває будівництво.

Із ходом реконструкції ознайомилися голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.

«Завдяки проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» вдасться зберегти історичні будівлю та наповнити її змістом. Після реконструкції близько 800 дітей міста зможуть відвідувати в центрі до 20 гуртків, – сказав Олег Синєгубов. – Разом із головою обласної ради дійшли висновку, що проблем з фінансуванням не повинно виникати».

Нині на будівництві працюють понад 10 робітників.

«Основні роботи вже виконали. Залишилися роботи з облаштування. Обшиваємо гіпсокартоном стіни, накриваємо покрівлю, ремонтуємо цоколь, виконуємо зварювальні роботи покрівлі. Вже замінили вікна та двері. Працюємо за планом, ніяких збоїв немає», – сказав виконавець робіт Олександр Леванівський.

У межах проєкту виконують фасадні й внутрішні оздоблювальні роботи, замінюють сантехніку.

Центр естетичного виховання – будівля 1900 року, яка функціонувала й до цього, але потребувала реконструкції.

Загалом на Полтавщині цьогоріч у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізується 19 проєктів.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk