• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині проінвентаризують понад 52 тисячі гектарів земель державної власності, – Сергій Фролов

В області триває інвентаризація земель водного, лісового фондів та аудит використання земель сільськогосподарського призначення.

 «Полтавська область володіє значними земельними ресурсами. Її земельний фонд становить 2,8 млн га. У структурі домінують сільськогосподарські землі, які займають 76% території. Ліси та інші насадження займають 10% площ, під водою розташовані 5% площ. Інвентаризацію понад 44 тисяч гектарів земель лісогосподарського призначення й земель оборони за рахунок коштів із державного бюджету проводить обласне управління Держгеокадастру. Роботи планують завершити до кінця поточного року. За кошти обласного бюджету проінвентаризують більше 8 тисяч гектарів земель лісогосподарського призначення й земель запасу лісового фонду. З виконавцем робіт уже уклалений договір. Тож загалом на Полтавщині проінвентаризують понад 52 тисячі гектарів земель державної власності», – повідомив у понеділок, 4 жовтня, під час апаратної наради директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов.

Він додав, що загальна площа земель державної власності, інформація про які поки що відсутня в Державному земельному кадастрі, становить наразі 276,2 тис. га.

Сергій Фролов також наголосив, що в області вже нанесли на Інтерактивну карту 880 водних об’єктів, що становить 88% від загальної кількості.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов поставив завдання провести спільну нараду з головами територіальних громад щодо організації роботи з паспортизації водних об’єктів Полтавщини.

 

угору ↑
 
 

 

 
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk