• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині 5 людей отруїлися грибами

У Полтавській області п’ятеро людей отруїлися грибами, які самі назбирали у лісі.

Про це повідомив на  засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.

 «Пік отруєння припадає на вересень-жовтень. Два випадки зафіксували у Пирятинському районі. Ще один випадок стався в Кобеляцькому районі та два в Полтавському. Діти 8-9 років пішли до лісу. Самі назбирали дикорослих грибів і смажили їх на вогнищі»,– розповів Геннадій Пікуль. 

Він також зазначив, що значна  причина отруєнь – це торгівля дикорослими грибами. Такі стихійні ринки зафіксували в Полтаві, Великобагачанському, Гадяцькому та Котелевському районах.

Заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий наголосив: аби попередити отруєння грибами, потрібно активніше  проводити інформаційно-профілактичну роботу серед населення.

«Незважаючи на те, що постійно ведеться відповідна робота, прошу керівництво на місцях та управління лісового господарства посили у цьому напрямку інформаційно-профілактичну роботу», - сказав Роман Товстий.  

Також Департамент освіти і науки облдержадміністрації  має розробити пам’ятки щодо попередження отруєння грибами, а в школах та професійно-технічних училища організувати відповідну профілактичну роботу з дітьми.

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk