• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

З 22 будинків підвищеної поверховості у Полтаві лише 9 в належному протипожежному стані

У Полтаві з 22 будинків підвищеної поверховості (10 поверхів і більше) 9 будинків знаходиться в належному протипожежному стані. У них справна система пожежної сигналізації та є протипожежний інвентар.

Як розповів на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Полтавській області Руслан Ісаєнко, ці будинки підвищеної небезпеки. Вони мають бути оснащені пожежною сигналізацією, системою димовидалення та внутрішньою пожежною системою, а також насосами підвищувачами.

«З 594 пожежних кранів у працездатному стані залишилося лише 351, система димовидалення працездатна тільки в 9-ти будинках», - розповів Руслан Ісаєнко.

У Кременчуці 14 будинків підвищеної поверховості. 10 відповідають нормам. У Горішніх Плавнях таких лиш 2 будинки.

Тож виконавчі комітети Полтавської, Кременчуцької та Горішньоплавнівської міських рад спільно з балансоутримувачами будинків мають виділити гроші на монтування та ремонт систем протипожежного захисту.

Крім цього, фахівці служби надзвичайних ситуацій перевірили лікарні, заклади освіти та будинки для осіб похилого віку на стан протипожежного захисту. Всього оглянули 1 тис. 419 об’єктів.

«За результатами перевірок виявили понад 14 тисяч порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. Склали 2 тис. 618 адміністративних протоколів на керівників та відповідальних осіб. До адміністративного суду подали 27 позовних заяв про застосування заходів реагування. Нині задовольнили 12 позовних заяв», - сказав Руслан Ісаєнко.

Керівникам відповідних об’єктів вручили акти та приписи. Вони мають усунути виявлені порушення. До адміністративної відповідальності притягнули 1 тис. 450 керівників та відповідальних посадових осіб.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk