• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У новому обласному кардіоцентрі провели вже п'ять операцій на відкритому серці

Під час робочого візиту до Полтавської області заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко ознайомився з роботою нового корпусу Полтавського обласного кардіоваскулярного центру, який торік збудували й запустили за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Кирило Тимошенко зазначив, що він приємно вражений масштабністю, сучасністю, рівнем оснащення закладу та якістю обслуговування, яке там надають.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що новий корпус обласного кардіоцентру має шість поверхів високоточного обладнання, три операційні та надсучасну реанімацію.

«Центр працює комплексно. Наприклад, коли пацієнт звертається до сільської амбулаторії, завдяки роботі телемедицини в кардіоцентрі вже знають його діагноз та, наприклад, готують операційну. Пацієнта на новому автомобілі швидкої медичної допомоги відремонтованими дорогами оперативно доставляють до медзакладу. Це видимий результат «Великого будівництва», – сказав Олег Синєгубов. 

У новому обласному кардіоцентрі проводять високотехнологічні операції. Цього року там провели 1500 операційних втручань. Очільник Полтавщини доповів, що спільно з фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова полтавські лікарі виконали п'ять операцій на відкритому серці: три аортокоронарні шунтування та два протезування клапанів серця.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk