• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов: «Незабаром скористатись послугами спорткомплексу на Петра Юрченка зможуть  всі охочі жителі та гості міста»

У п'ятницю, 22 жовтня, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко ознайомився з перебігом будівництва спортивно-видовищного комплексу на вулиці Петра Юрченка в Полтаві. Його зводять в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Це також один із флагманських об'єктів-довгобудів міста Полтави. Басейн, який також стояв недобудований. Минулого року Президент, як і щодо краєзнавчого музею, поставив завдання якнайшвидше його добудувати», – зазначив заступник керівника Офісу Глави держави.

Будівництво комплексу дасть можливість розвивати на Полтавщині кілька видів спорту: спортивне плавання, водне поло, синхронне плавання, плавання серед спортсменів із інвалідністю (дефлімпійські та паралімпійські види спорту).

«Минулого року вдалося відновити роботи на будівництві, яке було фактично заморожене. Уже протягом 20 місяців активно тут працюють більше 80 будівельників. Комплекс матиме спортзал і три басейни –  50, 20 та 6,5 метрів.  Великий басейн матиме 8 доріжок і відповідатиме всім європейським стандартам для проведення міжнародних змагань. Буде сучасна метрична система фіксування результатів, передбачений повний спектр послуг для підготовки майбутніх чемпіонів, – повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Скористатись послугами спортивного комплексу зможуть всі охочі жителі та гості міста. Об’єкт буде повністю доступний і безпечний для людей з інвалідністю. Вже закуплено спеціальне обладнання  для комфортного спуску у воду».

Одночасно з роботами всередині триває облаштування території: під’їздів до об’єкту, майданчиків. Встановлюється освітлення, завезені тренажери. 

Розморозити будівництво спортивно-видовищний комплексу в Полтаві вдалося на початку минулого року. Олег Синєгубов додає, що торік восени саме під час візиту на Полтавщину Президента України Володимира Зеленського було обговорено питання відновлення будівельних робіт. Об’єкт невдовзі включено до програми «Велике Будівництво» та спрямовано 105 млн грн відповідної субвенції з державного бюджету. Постійно до фінансування об'єкту долучається обласний бюджет.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk