• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині запустили проєкт щодо сприяння зайнятості людей з інвалідністю

Питання працевлаштування людей з інвалідністю – у фокусі обласної влади. За ініціативи ОВА на Полтавщині запустили проєкт щодо сприяння зайнятості людей з інвалідністю.

«Інвалідність – не вирок для працевлаштування. Напрацьовуємо новий механізм, який сприятиме залученню людей з інвалідністю до роботи, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Наша спільна мета – максимально забезпечити їх роботою. Профільний департамент ОВА разом із центром зайнятості та громадами вже над цим працюють. Перший крок – опитування щодо потреб людей та просвітницькі заходи про державні програми й гарантії. Працевлаштування – не лише важливий елемент соціалізації кожної людини, а й стабільності економіки цілої країни».
Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва зазначила, що в регіоні близько 20 тисяч людей з інвалідністю працездатного віку, які не працевлаштовані. З метою сприяння зайнятості цих людей разом з Департаментом соціального захисту населення ОВА та громадами розпочали комплексну роботу. Наразі проводять просвітницькі заходи про державні програми та гарантії з метою подальшого працевлаштування цієї категорії населення.
За словами Катерини Клавдієвої, з початку року до центру зайнятості звернулися майже 800 людей з інвалідністю. Більше 250 з них отримали постійну або тимчасову роботу. Ще понад 70 людей залучили до профнавчання, зокрема 18 отримали ваучери.
Також в області діє програма компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць працевлаштованих людей з інвалідністю І та ІІ групи.
«Цьогоріч таку компенсацію отримали 20 роботодавців на загальну суму понад 639 тисяч гривень. Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з І групою інвалідності – до 106,5 тисяч гривень, з ІІ групою інвалідності – до 71 тисяч гривень», – розповіла Катерина Клавдієва.
Також для людей з інвалідністю внаслідок війни доступне професійне навчання у закладах освіти Державної служби зайнятості.
«Доступно 95 сучасних професій. 365 освітніх програм. Ми компенсуємо витрати на проїзд, проживання та медичний огляд. Можливість різних форм навчання або їх поєднання, індивідуальний супровід. Цьогоріч на навчання направлено 8 людей з інвалідністю внаслідок війни», – зауважила директор центру.
Більш детальну інформацію про можливості працевлаштування людей з інвалідністю можна отримати за телефонами гарячої лінії Полтавської обласної служби зайнятості: 0668423187; 0800 600244.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk