Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Previous Next

Сьогодні, 23 жовтня, у Полтаві відбулися дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватись?». Їх організував Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Полтавської обласної державної адміністрації.   

Previous Next

Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади проводять Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).

Previous Next

У Музеї історії Полтавської битви історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» відбулося розширене засідання колегії Департаменту куль тури і  туризму облдержадміністрації.

Previous Next

22 жовтня 2018 року Полтава долучилася до Всеукраїнської акції «Намалюй життя в любові -Україна!» із масової ліквідації реклами, інтернет-адрес та поширення інформації про продаж наркотиків.

Previous Next

На базі Полтавської державної аграрної академії триває всеукраїнський науково-практичний семінар за програмою «Підтримка діяльності підприємств АПК засобами сучасних інформаційних систем і технологій».

Сторінка 1 із 50

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk