• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«Характери гідності» – серія роликів про те, якими герої Майдану були в житті

Сергій Бондарев народився 24 листопада 1981 року, проживав на Донеччині, працював у галузі IT.

У 2013-му Сергій з перших днів Євромайдану відвідував мітинги у середмісті Києва. 18 лютого 2014 року  близько 20:00, перебуваючи поблизу Будинку федерації профспілок України, отримав чотири вогнепальні поранення та помер того дня у лікарні.

Розповідає Світлана Бондарева, дружина Сергія:

«Мы когда приезжали в другую страну, все равно какой там язык,  как-то умел спросить то, что нужно. Ну элементарно там в аэропорту нужно понять, где можно карту купить, где можно деньги обменять, такси, как его найти, куда нам ехать в город, ну какое такси, мы тогда на общественном транспорте ездили, это сейчас такси, вот. И он всегда умел договориться, не знаю, на пальцах, на руках, и он вообще не испытывал никакой сложности. Чаще всего у нас были прописаны полностью маршруты, точки, остановки, под них было выбрано жилье, я помню эти распечатки с картами, тогда еще либо не было GPS-навигаторов, но телефонов точно таких не было с картами мощными, поэтому у нас было очень много распечаток. Вот, все маршруты распечатаны и мы ориентировались по знакам на дорогах, это конечно, я так вспоминаю, такое ощущение что эра диназавров была, по сравнению с тем, что есть сейчас, вот, но маршруты у нас всегда были, я всегда следила за всеми знаками, где повороты. У Сережи плохое зрение было, прям такое, что если бы его это зрение проверили, ему бы наверно не разрешили за руль садится. Да, вот, поэтому я была глазами, а он был руками, и мы вот всегда так ездили. То есть если нужно было обогнать и выехать на встречную, то я смотрела и говорила, можно ли выезжать. 

Мы всегда, нет, не мы, это Сережа всегда простраивал такой маршрут узнавания страны, как-то у нас было такое желание побыть местными, поэтому вот мы приезжали и хотелось как-то узнать – а где здесь рынок, какие местные супермаркеты, что люди покупают в этом городе, в этой стране. Плюс знакомства с людьми, вот как-то оно так тоже легко, и он быстро входит в этот диалог, и как-то сразу открываются какие-то такие разговоры очень интересные – про стиль жизни, про то, кто эти люди, и как оно у него так легко получалось – не знаю. 

Мне кажется, он очень много улыбался и каких-то шутеек рассказывал, какой-то он такой очень веселый был. Нам интересно было всегда разговаривать друг с другом, мы очень много часов и очень много ночей разговаривали, я не знаю, как мы тогда работали, потому что ночами мы разговаривали. 

Мы друг другу заменили и родителей, и друзей, и всех близких. Нам было достаточно друг для друга, вот только нас».

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk