• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Увага! Вебінар для освітян. Кір в Україні: що треба знати освітянам? — Катерина Булавінова та Федір Лапій

Кір — швидкий та небезпечний, а його спалахи – циклічні. Усі невакциновані в небезпеці, а в колективах вірус поширюється швидко. Що потрібно знати про кір вчителям та керівникам закладів освіти? 

Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.

Національний день дівчат у технологіях-2023: роль STEM та жінок у відбудові України

11 жовтня 2023 року, у Міжнародний день дівчат, Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine) в межах ініціативи “Дівчата STEM” вчергове проведе Національний день дівчат у технологіях. Генеральний партнер заходу - компанія Infopulse. Захід відбудеться за сприяння Офісу Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Статистика вступу до освітніх закладів демонструє, що зарахованих на денну форму дівчат на STEM-спеціальності значно менше, ніж хлопців - їх частка не перевищує 25%. Саме тому, дуже важливо підвищити зацікавленість і долученість жінок та дівчат у розвитку технологічної сфери, як важливої рушійної сили у відбудові України.

*STEM (англ. science, technology, engineering and mathematics — наука, технологія, інженерія и математика)

Метою Національного дня дівчат у технологіях є

  • Звернути увагу на важливу роль STEM-професій у розвитку України та долучення до цього процесу дівчат.
  • Надихнути молодь успішними історіями представниць STEM-сфер.
  • Продемонструвати переваги побудови кар'єри в технологічній сфері і пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у STEM.
  • Надати дівчатам можливість особисто спробувати себе у розв'язанні прикладних задач та продемонструвати як працюють технологічні компанії.
  • Розказати про перспективи технологічної сфери у процесі відбудови України.

Участь у заході дозволить дівчатам отримати нові корисні знання, якісно поліпшити свої навички, визначитися з майбутньою професією, а також відкрити для себе новий та потаємний світ інновацій і технологій.

Програма заходу складається з онлайн та офлайн-частин:

- екскурсій у відомі компанії, які представлять сфери високих технологій, агрокомплексу, фармацевтики тощо, у 10 регіонах України;

- знайомств з надихаючими й успішними жінками з топових технологічних компаній та представниками державних органів;

- майстер-класів та воркшопів від провідних експертів та експерток;

- виставок проєктів та виступів випускниць філіалів «Дівчата STEM»;

- панельних дискусій з актуальних питань;

- круглого стола за результатами події за участю освітян, медійників, представників провідних компаній тощо;

- корисних подарунків для найактивніших учасниць;

- і, звісно, незабутніх вражень!

Зареєструватися на подію можна тут - https://forms.gle/HJGdYPSFfbertzfw6

Участь у заході є безоплатною.

Партнери заходу: Фармацевтична компанія Корпорація «Артеріум», Kernel, SAP.

Захід організовано за інформаційної підтримки: Мала академія наук України, Інститут модернізації змісту освіти.

Організатори події:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – провідна експертна організація, яка просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності в Україні. Протягом 15 років ми об’єднуємо компанії, адвокатуємо розвиток КСВ на національному рівні, а також спільно з бізнесом і донорами реалізуємо ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних соціальних питань.

Дівчата STEM – це ініціатива, заснована Центром “Розвиток КСВ” у 2016 році. Вона спрямована на подолання гендерних стереотипів при виборі професії та на підвищення віри дівчат у власні здібності й можливість побудувати STEM-кар’єру в Україні. Саме тому ми об’єднуємо дівчат і жінок з усієї України, яких єднає захоплення STEM – наукою, технологіями, інженерією, математикою.

Довідково

Заходи, проведені у межах ініціативи “Дівчата STEM”: “День дівчат в ІКТ 2023”, конференція “Жінки у науці 2022”, “Бути в IT ніколи не пізно”, підкаст “Вона в STEMi 2022”, конкурс “Найкращий гендерночутливий STEM-урок 2022”,  “Національний День Дівчат у технологіях 2021”, Всеукраїнський конкурс “Кращий гендерночутливий STEM-урок”, “День дівчат в ІТК 2021”, “Girls STEM Camp 2021”.

Ми у Мережі: CSR Ukraineсайт “Дівчата STEM”InstagramFacebook

 

Увага! Конкурс! Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk