• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН консультацій з громадськістю структурних підрозділів Полтавської обласної державної адміністрації у 2018 році

На виконання Указу Президента України від 08 квітня 2013 р. № 201 „Про Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року", розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 701 „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року" та з метою забезпечення врахування пропозицій і рекомендацій усіх заінтересованих сторін пропонуємо для обговорення проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про План заходів з реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини в Полтавській області на період до 2020 року». Зауваження та пропозиції надсилати до 20 листопада 2013 року на електронну адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Контактний телефон: 7-23-53.  

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації виносить на публічне громадське обговорення проект розпорядження «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки держави на території Полтавської області у 2014-2016 роках» (додається). Термін обговорення – до 30 травня 2014 року. Зауваження подавати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації виносить на громадське обговорення «Пріоритетні завдання Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у 2014 р.». Пропозиції щодо внесення змін та доповнень надсилати до 10.06.2014 електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Пріоритетні завдання». (завантажити документ)

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації виносить на публічне громадське обговорення проект Орієнтовного плану консультацій з громадськістю структурних підрозділів облдержадміністрації у 2015 році (додається). Зауваження та пропозиції надсилати до 26 грудня 2014 року (включно) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальний за проведення громадського обговорення – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськими об'єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департаменту Дяченко Олександр Віталійович, тел.: (0532) 56-04-08.  Пуьлічне громадське обговорення проекту відбудеться на розширеному засіданні Секретаріату Громадської ради при Полтавській ОДА, яке відбудеться 15.12.2014 у к. 333 ОДА (м.Полтава, вул. Жовтнева,45). Вхід вільний.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю проводить громадське обговорення проекту розпорядження голови ОДА «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (додається). Зауваження та пропозиції приймаються до 24.12.2014 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 56-95-39. Відповідальний за обговорення – О.А.Отич.

На виконання доручення, даного на нараді у голови облдержадміністрації 12 січня 2015 року з питання «Про виконання Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки», Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації виносить на публічне громадське обговорення проект планових обсягів фінансування на 2015 рік заходів Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки з урахуванням реальних потреб та фінансової ситуації у державі та області.

Зауваження  та пропозиції надсилати до 15 лютого 2015 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Відповідальний за проведення громадського обговорення – Отич Олександр Анатолійович, т. 0532-56-95-39.

З такою назвою 22 червня Державний архів Полтавської області за підтримки обласної державної адміністрації провів круглий стіл, учасники якого обговорили питання, пов'язані із зародженням та розвитком української конституційно-правової думки, особливостями конституційного процесу в Україні на сучасному етапі та перспективами українського конституціоналізму.

7 липня у зеленій залі Полтавської облради відбувся круглий стіл з питань захисту та підтримки учасників АТО. Наболілі питання разом із військовими розбирали голова Полтавської ОДА, його заступник, керівники профільних департаментів, представники центру зайнятості, військового комісаріату тощо. На зустріч запрошували і представників міськради, зокрема і міського голову Полтави Олександра Мамая, проте цей захід вони проігнорували. Учасники засідання передавали їм «палкий привіт».

8 липня 2015 р.  керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь провів нараду, ініційовану Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, з питань  забезпечення виконання вимог чинного законодавства щодо проведення консультацій з громадськістю з питань  формування та реалізації державної політики. Участь у нараді взяли керівники всіх структурних підрозділів облдержадміністрації та працівники, відповідальні за взаємодію з громадськістю та ЗМІ цих структурних підрозділів. Участь у нараді взяли також голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, відповідальний секретар Громадської ради Олексій Шаманенко та голова постійної комісії Громадської ради при  облдержадміністрації Вадим Штефан.

22 липня в Полтаві за участю керівника апарату ОДА М.Білоконя, заступника начальника управління культури ОДА В.Вождаєнко, голови Громадської ради при ОДА В.Голуба, голови ГО «Миргородські рома» М.Чернявського, представників структурних підрозділів ОДА, тер підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася зустріч у форматі круглого столу за темою «Посилення взаємодії ромської громади з органами влади на регіональному рівні». ГО «Миргородські рома» за підтримки програми МФ «Відродження» презентовано звіт «Стан реалізації в Україні державної політики щодо ромів», де повідомлено про проблеми ромів, виявлені у ході соціологічного дослідження. Так найголовнішою для 49% опитаних є пошук роботи. Окреслено конкретні заходи щодо посилення взаємодії ромів з органами влади.

Дата оприлюднення: 17 липня 2015 року

Сторінка 1 із 2

Image

Анонси

29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk