• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Передусім я хочу відзначити сьогодні воїнів наших мобільних вогневих груп.

На Полтавщині розпочали навчання перших кандидатів у помічники ветерана

У межах проєкту «Рівний з рівним» в області стартувало навчання перших кандидатів у помічники ветерана. Дев'ять людей розпочали заняття в одному з центрів ветеранського розвитку. Про це повідомив начальник Полтавської облвійськадміністрації Філіп Пронін.

В «Акварені» безкоштовно тренуються ветерани. Вони можуть відвідувати басейн та тренажерний зал. Соціальні години для військовослужбовців запровадили влітку цього року.

Previous Next

Три наші спортсмени завоювали нагороди на Всеукраїнському турнірі з боксу серед юніорів та юніорок. Змагання проводили у Яблуниці на Івано-Франківщині. Присвятили їх пам’яті полеглих захисників та захисниць України.

До 150-ліття Василя Кричевського видали альбом з орнаментальними композиціями митця

До 150-літнього ювілею видатного українського митця Василя Кричевського видали альбом «Василь Кричевський: орнаментальні композиції». Це монографічне дослідження візерунків талановитого графіка, упорядником якого є Олександр Савчук.

Філіп Пронін зустрівся з Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, ветераном Вадимом Свириденком

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін провів зустріч з Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, ветераном війни Вадимом Свириденком. Обговорили основні складові комплексного відновлення наших захисників і захисниць – від протезування до психосоціальних послуг.

Future Perfect: в Україні популяризують англійську – мову міжнародного спілкування

В Україні активно впроваджується національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування Future Perfect, створена за ініціативою Президента України. Мовна програма допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

Сторінка 1 із 1771

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk