• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На сьогодні погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації населення та направлення допомоги – Ірина Верещук

Станом на 17 березня погоджено дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації мешканців населених пунктів, постраждалих унаслідок російського вторгнення. Також створено інформаційне бюро у справах полонених. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Зокрема, в Донецькій області погоджено евакуаційний коридор із міста Маріуполя до міста Запоріжжя. 

«Ми звернулися щодо погодження цього маршруту і плануємо відправити автобуси з міста Запоріжжя до Бердянська для збору людей із Маріуполя. Також запустимо за маршрутом автоцистерну з пальним для заправки приватних авто», – зазначила вона.
Запланована низка гуманітарних коридорів у Київській області:

З міста Бородянка до міста Житомира.

Із села Шевченкове до міста Бровари.

«Також плануємо доставити гуманітарну допомогу у вигляді продуктів та медикаментів до міст Гостомель та Буча, сіл Семиполки, Марківці й Опанасів», – розповіла Ірина Верещук.

У Харківській області погоджено гуманітарний маршрут із міста Вовчанська до Харкова.

За словами Ірини Верещук, триває робота із забезпечення доставки гуманітарної допомоги до всіх населених пунктів, які оточені або заблоковані.

«Ми посилюємо роботу з визволення захоплених у полон цивільних громадян», – повідомила віце-прем'єр-міністр. 

Йдеться про визволення дніпрорудненського міського голови Євгенія Матвєєва, голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми, іванківського міської голови Тетяни Свириденко, голови Щастинської міської цивільної адміністрації Володимира Тюріна, секретаря Скадовської міської ради Юрія Палюха, а також рятувальника ДСНС Олексія Данченка.

Ірина Верещук поінформувала, що, відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, 17 березня створено Національне інформаційне бюро.

«Визначено, що державне підприємство «Український національний центр розбудови миру», яке належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, буде юридичною особою публічного права та виконуватиме функції Національного інформаційного бюро. Ми повідомили Червоний Хрест через МЗС про створення такого бюро і сподіваємося, що наша робота буде плідною та результативною для людей, сімей, які чекають своїх дітей з полону додому», – наголосила віце-прем'єр-міністр.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk