• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Андрій Єрмак ознайомив радників глав держав та урядів країн Східної Європи та Балтії з напрацьованими рекомендаціями щодо гарантій безпеки для України

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів онлайн-зустріч формату «Київська ініціатива» за участю зовнішньополітичних радників глав держав та урядів Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Угорщини.

Андрій Єрмак відзначив важливість продовження та розвитку діалогу в новому форматі, що був започаткований у Києві 22 серпня.

Він поінформував учасників зустрічі про пакет рекомендацій щодо безпекових гарантій для України, який підготувала Міжнародна робоча група під керівництвом Андрія Єрмака і колишнього Генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена.

 

Керівник Офісу Президента наголосив, що за підсумками війни, яку розв’язала Росія проти України, наша держава має повністю відновити свою територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах, мають бути забезпечені повоєнне відновлення та відбудова нашої країни, прискорений вступ до європейських і євроатлантичних структур.

«Щоб успішно реалізувати ці завдання, після війни Україна має стати гарантовано безпечною. Це означає, що ми маємо отримати надійні міжнародні гарантії безпеки на час, поки Україна не стане повноправним членом ЄС і НАТО», – зазначив він.

Керівник Офісу Глави держави переконаний, що вже зараз важливо сформулювати бачення майбутніх безпекових гарантій для України, і доповідь, яку підготували міжнародні експерти, дає відповіді на ці питання.

Андрій Єрмак наголосив, що гарантії безпеки для України мають окреслювати низку зобов’язань, узятих групою гарантів. Вони мають бути обов’язковими для виконання на основі двосторонніх угод, але об’єднані в межах спільного документа про стратегічне партнерство під назвою «Київський безпековий договір».

Керівник Офісу Президента зазначив, що пакет рекомендацій щодо безпекових гарантій буде використовуватися як основа для подальших переговорів з міжнародними партнерами щодо отримання Україною дієвих та юридично зобов’язувальних гарантій безпеки. Андрій Єрмак переконаний, що це в інтересах не лише України, а й усього Європейського континенту, передусім Центральної та Східної Європи.

Він попросив присутніх радників глав держав та урядів країн Східної Європи та Балтії довести зміст доповіді групи Єрмака-Расмуссена до своїх лідерів.

Учасники зустрічі висловили зацікавленість в ознайомленні з підготовленими рекомендаціями, предметному їх вивченні та подальшому обговоренні для вироблення позицій щодо питання безпекових гарантій для України.

 

Офіційне інтернет-представництво

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk