• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«Подолати виклики війни: Сила – в співдіях» - у Полтаві відбудеться традиційна зустріч клубу “Наука єднання” для підлітків

Уже традиційно у Полтаві відбудеться зустріч інтеграційного підліткового клубу “Наука єднання”, що реалізовується громадською організацією STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. Учасники проєкту - підлітки 14-18 років, серед них як місцева молодь, так і переселенці, для яких місто стало новим або ж тимчасовим домом. На зустрічах клубів є змогу спілкуватися з представниками різних професій, отримати психологічну підтримку, познайомитися з однолітками, а також завести перші професійні знайомства.

Чергова зустріч відбудеться 21 вересня у конференц-залі готелю Рейкарц Галерея (вул. Європейська 7) з 17:00 до 19:30. Вона буде присвячена темі "Подолати виклики війни: Сила – в співдіях". Спікеркою буде Тетяна Сушко, керівниця СпівДія Хаб Полтава, регіональна координаторка Всеукраїнського молодіжного руху "Let's do it, Ukraine" в Полтавській області та місті Полтава, голова Відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України в Полтавській області. Після цього учасники можуть відвідати клуб психологічної підтримки. Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

На думку організаторів, створення клубів підтримки надасть можливість підліткам краще соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Крім того, нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та цікавими спікерами сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

Довідково: до 24 лютого проєкт STEM is FEM, ініційований IT-підприємцем та засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим був освітнім проєктом з популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат-підлітків. З початком повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну, діяльність проєкту було розширено.

Організатори проводять інтеграційні офлайн-зустрічі раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці за умови попередньої реєстрацією:

https://forms.gle/iawm3KicVQpoFzySA

За анонсами зустрічей можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk