• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

"Креативність у візуальних комунікаціях” - у Полтаві відбудеться міні-курс для підлітків

Третій місяць поспіль у Полтаві проводять зустрічі  інтеграційного підліткового клубу “Наука єднання”, що реалізовується громадською організацією STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. Проєкт орієнтовано на підлітків 14-18 років, серед яких місцева молодь і переселенці, для яких місто стало новим або ж тимчасовим домом. На зустрічах клубів учасники спілкуються з представниками різних професій, беруть участь в групі психологічної підтримки, знайомляться один з одним, а також заводять перші професійні знайомства.

Від жовтня зустрічі клубу відбуватимуться в оновленому форматі: тепер учасники зможуть прослухати повноцінний міні-курс, виконати практичні завдання та отримати сертифікат про здобуті навички. Перший курс розраховано на 2 місяці (по 2 заняття на місяць) і буде присвячено креативності у візуальних комунікаціях. Викладачами стануть ілюстраторка Нато Мікеладзе та графічний дизайнер Свят Келим-Золотайко. Вони розкажуть про розвиток візуальної комунікації, як шукати оригінальні візуальні рішення та як використовувати ці знання на практиці.

Перше заняття відбудеться 12 жовтня у конференц-залі готелю Рейкарц Галерея (вул. Європейська 7) з 17:00 до 19:30. Курс розраховано на учасників із будь-яким рівнем попередньої підготовки. Друга частина зустрічей клубу лишиться без змін - клуб психологічної підтримки, спілкування один з одним та кава-брейк. Участь у курсі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

На думку організаторів, створення клубів підтримки надасть можливість підліткам краще соціалізуватися та отримати психологічну підтримку в умовах невизначеності війни. Крім того, нова інформація і цікаве спілкування із однолітками та цікавими спікерами сприятливо вплине на загальний стан підлітків, що вимушено опинилися далеко від дому.

Довідково: до 24 лютого проєкт STEM is FEM, ініційований IT-підприємцем та засновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим був освітнім проєктом з популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат-підлітків. З початком повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну, діяльність проєкту було розширено.

Організатори проводять інтеграційні офлайн-зустрічі раз на два тижні у шістьох містах України: в Ужгороді, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці за умови попередньої реєстрацією: https://forms.gle/iawm3KicVQpoFzySA

За матеріалами громадської організації STEM is FEM
Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk