• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Відбулося засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва

Розвиток міжнародної співпраці на Полтавщині, допомога закордонних партнерів і взаємодія з містами-побратимами. Ці та інші питання обговорили на засіданні  Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області.

Начальник ОВА Філіп Пронін акцентував, що Офіс має стати потужним координаційним центром міжнародної допомоги та комунікаційним майданчиком для партнерів. Напрацьовувати пропозиції з пріоритетних напрямів, зокрема, повоєнної відбудови, розвитку економіки й відновлення регіону, в гуманітарній та соціальній сферах.
«Регіональний офіс має бути потужним координаційним майданчиком для співробітництва. На засіданні зібралися представники громад, міжнародні партнери, керівники структурних підрозділів ОВА, які надалі взаємодіятимуть із міжнародними донорами, – зауважив Філіп Пронін. – У нас розроблена База даних Регіонального офісу міжнародного співробітництва, яка допоможе ефективніше та прозоріше координувати роботу громадам із партнерами».
Наразі до неї долучилися 86 користувачів.
Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОВА Дмитро Мандріков зазначив, що в області триває робота щодо розширення міжнародного співробітництва. 11 територіальних громад мають 36 міст і громад-побратимів із 17 країн, з якими розвивають співпрацю. Вісім угод укладено під час війни. Зокрема їх підписали Терешківська, Миргородська, Полтавська, Кременчуцька, Нехворощанська громади.
«Розширюємо коло партнерів. Із початку повномасштабного вторгнення ОВА підписала п'ять меморандумів про співпрацю з міжнародними партнерами», – зауважив Дмитро Мандріков.
В області працюють 30 проєктів міжнародної технічної допомоги. У громадах реалізують близько 50 ініціатив за рахунок кредитів і грантів міжнародних партнерів та 30 проєктів, що підтримують міжнародні фінансові організації.
Протягом 2023 року допомогу області та громадам надавали понад  85 міжнародних партнерів – це різні міжнародні організації, уряди, благодійні фонди, проєкти міжнародної технічної допомоги.
Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад із міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk