• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Ветеранів та ветеранок вчили, як започаткувати власну справу

Для ветеранів/ветеранок війни та членів їхніх сімей у Полтаві відбувся одноденний  інтенсив. Учасників навчали, як підготувати  бізнес-плани для участі в грантову конкурсі з відкриття малого бізнесу за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та організаційної підтримки DVV International в Україні.

Захід провели директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Рекотова та її заступниця Світлана Туль.

«Мета таких заходів – реінтеграція ветеранів/ветеранок війни та членів їхніх сімей у цивільне життя. Пройшовши такі навчання, вони матимуть змогу посилити свої професійні знання і навички.  Отримані знання допоможуть у відкритті власної справи», – розповіла Віта  Рекотова.

На інтенсиві учасники мали можливість описати бізнес-ідею, сформувати короткострокові та середньострокові цілі реалізації бізнес-ідеї; склали завдання та заходи проєкту; визначили цільову аудиторію; розробили комунікаційний план; розібрали структуру бюджету та визначили дозволені та недозволені витрати в рамках реалізації проєкту; описали ризики та шляхи їх мінімізації під час реалізації проєкту; визначили інструменти для просування бізнес-ідеї, розглянули основні інструменти моніторингу проєкту та заходи щодо його сталості.

Запропоновані учасниками проєкти були досить різноманітні: започаткування бізнесу з виробництва крафтових м’ясних виробів; розвиток мережі крафтових напівфабрикатів, створення освітнього простору для дітей дошкільного віку, виготовлення пастели, розширення діяльності будівельного бізнесу; виробництво пластикових деталей за 3D-технологіями, відкриття кав’ярні, виготовлення крафтових тістечок на натуральній сировині з підвищеною біологічною цінністю, крафтове пивоваріння, розвиток агробізнесу.

Захід провели в межах реалізації проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», головною метою якого є створення умов для успішної адаптації та інтеграції ветеранів/ветеранок та їхніх родин у цивільне життя через підвищення професійних знань і соціальних навичок, посилення конкурентоспроможності на ринку праці, який виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та реалізується за організаційної підтримки DVV International в Україні у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», ГС «Бізнес Асоціація Захисників України Коловорот Ареїв» (ГС«БАЗУКА») та Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Інтенсив організували в межах виконання плану заходів діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk