• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині ветерани війни отримують якісні медичні послуги

Питання надання медпослуг ветеранам війни Полтавською обласною клінічною лікарнею імені М.В. Скліфосовського розглянули на засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при ОВА. Медичну допомогу їм надають у профільних стаціонарних відділеннях і центрі «Ветеран». 

На базі обласної лікарні створений Центр психологічної реабілітації, де працюють дві мультидисциплінарні команди. Вони проводять психосоціальні реабілітаційні роботи з ветеранами й військовослужбовцями. Під час реабілітації застосовують групові та індивідуальні форми роботи.

«В області витримують баланс із надання медичних послуг ветеранам війни, людям з інвалідністю внаслідок війни, членам родин загиблих. Це вкрай потрібно. Заклади охорони здоров’я не тільки надають медичну допомогу, а поступово переходять до сучасної реабілітації», – наголосив директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Віктор Лисак.

Члени координаційної ради також звернулися до обласної влади з проханням посприяти у вирішенні питання встановлення в Полтавському музеї важкої бомбардувальної авіації – філії Національного військово-історичного музею України додаткових конструкцій для розміщення на них меморіальних відомостей про загиблих полтавців на російсько-українській війні в 2022-2023 роках.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Вікторія Пилипенко передала голові громадської організації «Спілка учасників АТО Решетилівщини» Олегу Мотузку пам’ятний знак 116-ї окремої бригади територіальної оборони, яким нагороджено волонтера Ігоря Біленького.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk