• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Дайджест наукових подій та заходів Полтавщини

Дайджест наукових подій та заходів Полтавщини

Полтавський державний аграрний університет

Третій рік поспіль кафедра публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету за підтримки Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад, провідних закладів вищої освіти України та зарубіжних університетів-партнерів є організатором Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої висвітленню та обговоренню актуальних питань зміцнення інституту місцевого самоврядування з урахуванням викликів воєнного часу.

Цьогоріч у конференції взяли участь понад 100 представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, закладів вищої освіти, аспірантів і студентів.

https://www.pdau.edu.ua/news/iii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferenciya-misceve-samovryaduvannya-v-ukrayini-ta-sviti  

Полтавський університет економіки і торгівлі

22-23 листопада у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління». Серед організаторів та учасників заходу – вчені МОНу, ЗВО України, Польщі, Болгарії, Англії та ін. країн. Учасники обговорили питання: управління соціально-економічними системами, процесами, їх моделювання і прогнозування; цифрові трансформації в економіці, державному управлінні та місцевому самоврядуванні; стратегування сталого розвитку; соціально-економічні проблеми розвитку громад, територій, суб’єктів господарювання, малого та середнього підприємництва і розвитку кооперації.

http://puet.edu.ua/news/ekonomika-sogodni-problemy-modelyuvannya-ta-upravlinnya-hiii-international-scientific-and-practic/

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

22 листопада на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся перший регіональний науково-практичний семінар «Розвиток організації та проведення навчання просторовому плануванню у ЗВО України» у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО. Метою проведення заходу були  покращення організації навчання просторовому плануванню у закладах вищої освіти через використання кращих практик та передового досвіду

У змішаному форматі участь у семінарі взяли представники та партнери програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО, землевпорядники, архітектори, геодезисти громад Полтавщини, а також науковці кафедр прикладної екології та природокористування, містобудування та архітектури, будівництва та цивільної інженерії, автомобільних доріг, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». У роботі семінару також взяв участь голова Полтавського відділення Українського географічного товариства, доктор географічних наук, професор завідувач кафедри геоматики, землеустрою та планування територій ННІ АСЕ ПДАУ Сергій Шевчук.

Семінар викликав жваві конструктивні дискусії, обмін думками і обговорення нових спільних проєктів як для навчання здобувачів вищої освіти, так і підвищення кваліфікації фахівців з громад.

https://nupp.edu.ua/news/u-politekhnitsi-vidbuvsya-seminar-z-pitan-navchannya-prostorovomu-planuvannyu-u-zvo-ukraini.html

Полтавський державний медичний університет

25 листопада на базі ЛДЦ «Приватна клініка «Безега і Ко» в тісній співпраці з кафедрою оториноларингології з офтальмологією ПДМУ провели майстер-клас на тему: «Сучасні ендоскопічні методи в ЛОР-хірургії».

Хірургічні втручання виконували провідні спеціалісти з Полтави, Тернополя, Києва. Під час майстер – класу хірурги наживо проводили операції, надаючи розгорнуті коментарі щодо етапів та хірургічних прийомів.

Слухачі майстер-класу мали можливість безпосередньо звернутися до хірургів за роз’ясненням складних або цікавих епізодів оперативного втручання.

Були представлені різноманітні клінічні випадки, які стосувались не лише загальних захворювань ЛОР-органів, а й бойових травм, що особливо актуально в умовах сьогодення,  оскільки дозволить лікарям, що відвідали майстер-клас, надавати лікувальні послуги нашим Захисникам якомога якісно.

https://www.pdmu.edu.ua/news/cikavo-pobachiti-yak-pracyuyut-hirurgi-chitayte-dali-i-divitsya-foto-want-to-see-how-surgeons-work-continue-reading-and-scroll-the-photos

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

Ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор Михайло Загірняк – єдиний науковець Полтавської області, який увійшов до переліку ТОП-2% найбільш цитованих учених світу в галузі електротехніки та електроніки у 2023 році.

ТОП-2% – міжнародний рейтинг загальнонаукової світової бази авторів за стандартизованими показниками цитування їх робіт. У 2023 році до рейтингового переліку увійшло понад 200 тисяч вчених з усього світу, серед них 97 з України, зокрема і професор Михайло Загірняк.

Професор Загірняк  має понад 1279 цитувань, 173 проіндексовані публікації у наукометричній базі Scopus та високий індекс цитування – h-індекс 25. Індекс цитування – це маркер актуальності та ґрунтовності наукових робіт автора, свідчення їх наукової цінності та затребуваності.

Щорічний міжнародний рейтинг науковців за рівнем цитування  їхніх праць започаткували у 2019 році дослідники Стенфордського університету спільно з аналітиками видавництва  Elsevier та SciTech Strategies. Рейтинг сформовано за 22 науковими напрямами і 175 галузями.

https://elsevier.digitalcommonsdata.com/datasets/btchxktzyw/6

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk