![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Відсьогодні на чотирьох міжміських маршрутах на Полтавщині знизили вартість проїзду. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Раніше він анонсував, що з першого грудня чотири перевізники здешевлять тариф на 10 гривень на сполучення «Полтава-Кременчук» і «Полтава-Миргород». На 15 гривень знизиться вартість проїзду з обласного центру до Лубен у двох перевізників. На 16 грн стануть дешевшими квитки в одного перевізника на маршруті з Полтави до Лохвиці.
Філіп Пронін подякував перевізникам за такий крок назустріч людям.