• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Мобільні соціальні послуги в громадах Полтавщини: успішна практика за підтримки міжнародної програми

Якісні соціальні послуги є невід’ємною частиною щоденного життя для понад 85 тисяч жителів області, з яких переважна більшість – це особи з інвалідністю та особи похилого віку. 

Досить часто це одиноко проживаючі люди, для яких вирішення буденних справ, таких як приготування їжі, прибирання оселі чи подвір’я, візит до аптеки чи магазину за продуктами, стає справжнім випробуванням.

Тому розвиток соціальних послуг, підвищення їх якості та доступності є безумовним пріоритетом діяльності облвійськадміністрації та Департаменту соціального захисту населення.

Реалізація міжнародно-технічної допомоги Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Створення мобільної служби з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян та паліативного догляду, натуральної допомоги» покликана охопити найвіддаленіші населенні пункти громад-учасниць шляхом запровадження сервісів мобільних соціальних послуг.

Окрім проведення низки організаційних та навчальних заходів, 4 територіальні громади області: Миргородська, Котелевська, Пирятинська та Опішнянська були відібрані для участі в проєкті та отримали від ПРООН спеціалізовані автомобілі з відповідним обладнанням для надання побутових послуг.

У листопаді цього року вже відбулись перші виїзди мобільних соціальних служб, до складу команди яких входять: соцпрацівники, медичні сестри, перукарі, фахівці з соціальної роботи, психологи та водії.

На даний час мобільними соціальними службами охоплено близько 100 осіб. Надано перукарські послуги, послуги рубання дров, чищення снігу, доставка ліків та продуктів харчування, психологічну допомогу, вимірювання тиску тощо.

Затребуваність такого проєкту серед мешканців області підкреслює його важливість, тому впевнені, що в подальшому успішні практики будуть масштабовані на інші територіальні громади, зокрема за рахунок підтримки міжнародних партнерів.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk