![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Координаційний центр підтримки цивільного населення при Полтавській обласній військовій адміністрації успішно функціонує з початку червня 2023 року.
У Полтавській області налагоджено роботу з міжнародними гуманітарними, донорськими організаціями та проєктами міжнародної технічної допомоги. Це працює у форматі обласної координаційної ради донорів. Йдеться, зокрема, про УВКБ ООН, ОСНА, UNICEF, МОМ, USAID, Товариство Червоного Хреста України, Програму ООН із відновлення та розбудови миру тощо.
Завдяки діяльності Коордцентру і профільної робочої групи створено перший в Україні самостійний структурний підрозділ з питань ветеранської політики – Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та ВПО.
В області відкрито два центри ветеранського розвитку на базі закладів вищої освіти. Крім того, наразі впроваджується адміністративний сервіс «Я – ветеран» у всіх ЦНАПах територіальних громад.
З жовтня 2023 року на Полтавщині реалізується ініціатива з надання безоплатних щотижневих юридичних консультацій військовим, ветеранам та членам їхніх сімей.
Також для ветеранської спільноти в області діють мультифункціональні простори: ветеранські хаби, бізнес-інкубатори тощо.
Корисні посилання для ветеранів, ВПО й інших постраждалих від збройної агресії рф:
Контакти для звернень громадян: