• +380 (0532) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Ветеранська робота є пріоритетом Коордцентру на Полтавщині

Координаційний центр підтримки цивільного населення при Полтавській обласній військовій адміністрації успішно функціонує з початку червня 2023 року.

У Полтавській області налагоджено роботу з міжнародними гуманітарними, донорськими організаціями та проєктами міжнародної технічної допомоги. Це працює у форматі обласної координаційної ради донорів. Йдеться, зокрема, про УВКБ ООН, ОСНА, UNICEF, МОМ, USAID, Товариство Червоного Хреста України, Програму ООН із відновлення та розбудови миру тощо.

Завдяки діяльності Коордцентру і профільної робочої групи створено перший в Україні самостійний структурний підрозділ з питань ветеранської політики – Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та ВПО.

В області відкрито два центри ветеранського розвитку на базі закладів вищої освіти. Крім того, наразі впроваджується адміністративний сервіс «Я – ветеран» у всіх ЦНАПах територіальних громад.

З жовтня 2023 року на Полтавщині реалізується ініціатива з надання безоплатних щотижневих юридичних консультацій військовим, ветеранам та членам їхніх сімей.

Також для ветеранської спільноти в області діють мультифункціональні простори: ветеранські хаби, бізнес-інкубатори тощо.

Корисні посилання для ветеранів, ВПО й інших постраждалих від збройної агресії рф:

 1. Сторінка на порталіПолтавської ОВА.
 2. Сторінка у FacebookКоординаційного центру.
 3. Тематичні Telegram-канали:
 1. Ради ВПО (мапа).
 2. Надавачі соціальних послуг (мапа).

Контакти для звернень громадян:

 1. Гаряча лінія Полтавської ОВА: 0 800 502 230.
 2. Телефон для запису на юридичну консультацію (для ветеранів, військових та членів їхніх сімей): (0532) 56-27-33.

 

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk