• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Визначили переможців конкурсу «Мій бізнес»

Відбулося засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів відповідно до Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Полтавській області на 2021-2023 роки.

До участі в конкурсі «Мій бізнес» подали чотири проєкти. Це ініціативи, спрямовані на виготовлення продукції для допомоги в роботі військовим.
«Мета конкурсу – підтримка обласним коштом бізнес-проєктів, що розроблені ветеранами, членами їхніх сімей та сімей загиблих захисників і захисниць. Запровадження власної справи стимулює до саморозвитку, адаптації та соціалізації. Це також і створення нових робочих місць, – зауважив заступник начальника ОВА Максим Калінін. – Фінансову підтримку переможець може використати на закупівлю обладнання, сировини й матеріалів, ліцензійного програмного забезпечення, необхідних для реалізації проєкту».
Підприємці представили свої бізнес-плани та відповіли на запитання комісії. Один із проєктів «Виробництво симуляторів для мобільних вогневих груп» презентував Дмитро Горішний.
«Проєкт для оснащення мобільних вогневих груп симуляторами спрямований на захист життів людей та інфраструктури від ворожих БпЛА. Адже боротьба з ворожими безпілотниками нині вкрай актуальна, – сказав учасник конкурсу Дмитро Горішний. – Кошти плануємо спрямувати на закупівлю обладнання. Нині нам потрібні планшети, відеоконвертери, радіопередавачі».
За рішенням комісії фінансову підтримку отримають три проєкти.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk