• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині розпочали навчання перших кандидатів у помічники ветерана

У межах проєкту «Рівний з рівним» в області стартувало навчання перших кандидатів у помічники ветерана. Дев'ять людей розпочали заняття в одному з центрів ветеранського розвитку. Про це повідомив начальник Полтавської облвійськадміністрації Філіп Пронін.

«Курс підготовки триватиме три тижні та включатиме шість опорних модулів. Слухачі ознайомляться з нормативно-правовою базою захисту прав ветеранів, отримають знання у галузі їх соціального захисту, реабілітації та професійної адаптації. Опанують психологічні й комунікативні стратегії в роботі з ветеранами», – зауважив Філіп Пронін.
Посади кандидатів у помічники ветеранів запроваджують в області в межах ініціативи Мінветеранів із розбудови системи переходу від військової служби до цивільного життя.
«Після завершення навчання складатимуть комплексний тест і за його результатами отримають відповідний сертифікат. Потім майбутніх помічників ветеранів працевлаштують у сервісні офіси у громадах Полтавщини», – розповів Філіп Пронін.
Також в області стартував набір кандидатів на участь у 2024 році у проєкті «Помічник ветерана», який згодом масштабують на всі територіальні громади нашого регіону. Всі охочі долучитися можуть подавати заяви через інформаційний портал е-Ветеран. (https://eveteran.gov.ua/services/pomichnik-veterana)

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk