![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Шість квадрокоптерів Mavic передали на фронт військовим. Придбав БпЛА соціально відповідальний бізнес за понад пів мільйона гривень.
«Продовжуємо допомагати нашим захисникам і захисницям. Компактні дрони – це те, що зараз дуже потрібно на фронті. Безпілотники з приладами нічного бачення допомагатимуть як збирати розвідувальну інформацію, так і знищувати ворога, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – Об'єднуємо зусилля й підтримуємо наших військових».