• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві провели урочистості до Дня незалежності Азербайджану

В обласній філармонії провели урочистості до Дня незалежності Азербайджану. Участь у заході взяли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, Почесний консул Азербайджанської Республіки у м. Харків Афган Салманов, представники азербайджанської громади на Полтавщині.

День незалежності Азербайджанської Республіки відзначають 28 травня.

«Ми надзвичайно цінуємо підтримку й партнерство Азербайджану. Український народ щиро пишається дружбою з прекрасною країною, яка з перших днів російського повномасштабного вторгнення надала і продовжує надавати неймовірну підтримку», – зауважив Володимир Василенко.

На заході прозвучали Державні Гімни України та Азербайджану. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників і захисниць.

Почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов акцентував, що це свято особливе для азербайджанського народу. Подякував керівництву області за підтримку азербайджанської діаспори.

Після офіційної частини для гостей свята виступили творчі колективи.

Азербайджанську Демократичну Республіку створено 106 років тому, 28 травня 1918 року. Вона існувала до 1920 року. Через деякий час разом із іншими країнами вона була окупована більшовиками, які примусово ввели Азербайджан до складу свого СРСР. Після його розпаду в 1991 році Азербайджан знову оголосив свою незалежність.

Image

Анонси

Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk