![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Сьогодні професійне свято відзначають працівники Держспецзв'язку України. На передовій і в тилу – потужна команда майстрів своєї справи злагоджено працює заради нашої перемоги.
Серед їх завдань – захист інформаційного простору, протидія ворожій пропаганді, забезпечення надійного і захищеного зв’язку, доставка надважливої кореспонденції на передову й дипломатам по всьому світу. Відповідально. Якісно. Швидко.
Дякуємо кожному і кожній за самовіддану роботу 24/7, за мужність і професіоналізм. Разом до перемоги. Слава Україні!
Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін
Фото: Держспецзв'язку