• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві презентували книгу Марічки Зелень «Царя звірів стежками»

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги Марічки Зелень «Царя звірів стежками» (енциклопедія роману-епопеї «Амба»).

Захід зібрав краєзнавців, літераторів, бібліотекарів та музейників. До зустрічі науковці відділу природи краєзнавчого музею підготували виставку «Довга дорога до читача» із тематичного зібрання закладу, присвячену письменнику, геологу Володимиру Карпенку (1935–2022).

У тимчасовій експозиції були представлені книги, документи, фотовідбитки, рукописи, особисті речі Володимира Пилиповича. Спеціально до заходу було презентовано панно із зображенням тигра, виконане видатним художником Володимиром Павлюченком на подарунок письменнику.

З особливостями написання книги «Царя звірів стежками», структурою видання познайомила авторка, біографка Володимира Карпенка Марина Демченко (творчий псевдонім­ – Марічка Зелень). Марина Володимирівна нагадала присутнім цікаві моменти з життя письменника.

Учасники заходу згадали нелегкий шлях геолога та письменника, ділилися спогадами та враженнями від літературних доробків Володимира Карпенка. На заході виступили меценат Андрій Соколов, друзі Володимира Пилиповича ­– Віталій Скобельський та Володимир Губарь.

Прозвучало відеовітання з міста-героя Охтирки від Олександра Руденка. Музичним подарунком всім присутнім став виступ артиста Полтавського академічного симфонічного оркестру Дмитра Голобородова.

Музейники продовжують зберігати та вшановувати пам’ять видатних полтавців.

Підготувала та провела захід завідувачка відділу природи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олена Шиян.

Image

Анонси

Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk