• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі побудують два модульні багатоквартирні будинки для ВПО

За підтримки Полтавської ОВА відбулося підписання між Полтавською міською радою та фондом «MoveUkraine» меморандуму, згідно з яким у Полтавській громаді збудують соціальне житло для ВПО.

«Будівництво соціального житла для ВПО в області – над цим працюємо спільно з громадами, залучаємо партнерів. Завдяки такій взаємодії у Полтаві зʼявляться два модульні двоповерхові будинки. Там зможуть проживати 24 сім’ї, – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін. – На будівництво залучать 20 млн грн. Земельну ділянку виділяє громада. Невдовзі розпочнуть підготовчі роботи. Такі будинки зводять досить швидко, адже тип забудови – модульно-каркасний. Завершити планують до кінця року. В кожному буде по 12 квартир».

Заступник начальника ОВА Володимир Василенко зауважив, що Полтавщина стала другою домівкою для понад 165 тисяч людей, які після початку російського повномасштабного вторгнення переїхали в нашу область.

«Забезпечити їм комфортні умови проживання – допомогти соціалізуватися. Місця тимчасового проживання в Полтаві є, люди там живуть уже тривалий час, і сім’ям переселенців конче необхідно покращувати житлові умови. Тому залучаємо міжнародних партнерів до реалізації проєктів як із ремонту житлового фонду, так і будівництва з нуля», – сказав Володимир Василенко.

Засновник і головний виконавчий директор «MoveUkraine» Джон Шморгун розповів, що коли почалася війна, благодійний фонд завдяки донорам відремонтував і побудував 21 споруду в Україні.

«Облаштували приміщення для понад тисячі людей у Львівській, Івано-Франківській, Київській та Харківській областях, – розповів Джон Шморгун. – Перший модульний багатоквартирний соціальний будинок з’явився в Дрогобичі, з будівельними матеріалами нам допомагають УВКБ ООН».

Image

Анонси

Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk