![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Для захисників та їхніх родин із Полтавщини влаштували екскурсію до Києва. Організатори промотуру ставили за мету наповнити життя захисників і захисниць позитивними емоціями та допомогти відволіктися від думок про війну.
«Подібні подорожі – один із видів реабілітації. А її потребують і учасники бойових дій, і їхні родини. Для захисників важливі емоційна та ментальна підтримки», – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко.
Під час оглядової екскурсії група відвідала Михайлівський собор, Софійську площу, завітала до Національного парку Межигірʼя.
Організував екскурсію Департамент культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації.