![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Щороку до Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара зазирає на книжковий пікнік веселий кактус. Він надихає відвідувачів любити читання, цікаво розважатися і берегти природу.
11 червня дітлахи ліцею №31 та ЗОШ №18, а також постійні відвідувачі мандрували бібліотекою та виконували різноманітні завдання. У творчій майстерні виготовляли тематичну закладинку. Читальний простір «Bookspace» забезпечив комфортні умови для ознайомлення із сучасною літературою на екотематику. У студії малювання діти зобразили колючі рослинки. Загадкова локація «Зелені друзі зеленого кактуса» заінтригувала нестандартними завданнями. В Екомістечку учасники розважались екологічними іграми разом із волонтерками Крістіною Брігідою, Оксаною Бондар та Іриною Коноз.
Усі учасники отримали чудові враження, купу позитивних емоцій та сувеніри від бібліотеки в безпрограшній лотереї. Book-picnic «Книжки і кактуси» – читай яскраво та екологічно!