• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині відбувся фестиваль, присвячений композитору Петру Чайковському

Балет, класична музика, козацькі забави, кінне шоу, смаколики та майстер-класи. Все це – на Всеукраїнському фестивалі «Чарівна симфонія козацтва». Провели масштабне дійство в Кременчуцькому районі, у селі Омельник. Свято організувала Омельницька об'єднана територіальна громада. Їхня ініціатива перемогла конкурсі «Малі міста – великі враження». На проведення фестивалю за урядовою програмою виділили 700 тисяч гривень і 300 тисяч – із місцевого бюджету. Фестиваль присвячений композитору Петру Чайковському, козацький рід якого походить із Омельника.

Як зазначила голова Омельницької ОТГ Олександра Шереметьєва, за мету ставили показати, що корені видатних особистостей походять від відомих козацьких родин. На Омельницькій землі працював Володимир Вернадський. Петро Чайковський пішов від місцевого роду Чайок.

«Формат заходу обрали незвичайний, адже на святі люди мають отримати задоволення. Думаю, що нашим гостям він припав до душі. Тут лунає класична музика, яку можна слухати просто неба, за невимушених обставин. І люди повинні отримувати від неї насолоду», – сказала Олександра Шереметьєва.

Гості фестивалю – не лише місцева громада. Відвідали масштабне дійство депутати Полтавської обласної ради та представники облдержадміністрації. Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко подарувала громаді вишитий рушник.

«Чарівна симфонія козацтва» – це та мелодія, яка повинна лунати в серці кожного жителя Омельника. Вітаю всіх зі святом. Омельник – це не лише козацький край. Це територія бізнесу, туризму, розвитку, процвітання. Тут створюються нові робочі місця. І хочу, щоб цей вишитий рушник стелив дорогу до Омельницької громади гостям», – зазначила Інна Іщенко.

«Полтавщина – унікальний регіон, який може щоденно робити свято пошанування нашої історії. Адже ми маємо чим пишатися. І я закликаю всіх: друзі, шануймо ту землю, на якій ми народилися, та цінуймо наш край», – наголосила директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Просто неба розгорнули кілька локацій. Майстрині проводили майстер-класи з народних промислів. Охочих пригощали варениками, галушками та кулішем. Для любителів фотографуватися облаштували кілька фотозон. На деревах розмістили виставку світлин найвідоміших родин Омельника. А ще для гостей показали шоу на ходулях та кінні змагання. Фестиваль «Чарівна симфонія козацтва» провели вперше.

Image

Анонси

29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk