• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Роман Товстий: «Полтавщина – Еко-Бренд усієї України»

6 червня на території Національного комплексу «Експоцентр України» у місті Києві відкрилась ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро 2018».

Невідомий об'єктНа заході від Полтавщини були присутні заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов та фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Агро 2018» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Цьогоріч особлива увага приділялась новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

 «Все, що пов'язане з аграрним сектором сьогодні презентовано тут. Виставка доволі інформативно – результативна для нашої області. У першу чергу для Полтавщини потрібно те, щоб зацікавити як інвестора, так і споживача, який буде купляти нашу якісну продукцію. І тому не даремно Полтавщина зараз представлена під лозунгом «Еко-Бренд України», - говорить заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий. - Ми маємо потужну кількість землі, яка відповідає екологічним сертифікатам, маємо інтерактивну карту, де розташовані ці господарства. Також представлена інтерактивна інвестиційна карта, де є землі, придатні для інвестування з дотриманням екологічних норм. Ну і чудове представництво підприємств виключно екологічно чистої продукції».

На ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2018» представлені більше ніж 1300 компаній із 15 країн світу зі своїми досягненнями.

«Сьогодні область та регіони презентують свої досягнення. Ми багато років йшли під брендом «органічна продукція» і в цьому році від цього не відмовились, але  трішки змінили акценти. Цього року ми хотіли ще показати чим і як живуть фермери. Кожна область тут презентує свою «фішку», а ми хочемо похвалитись своєю органічною соняшниковою і соєвою олією. ТОВ «Укролія» відкрило  минулого року свій органічний цех. На жаль, ця олія виготовляється тільки на експорт, але ми дуже хочемо, щоб її споживали наші люди. Також презентували вперше оригінальні соки», -  повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов.

Виставку відвідали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк та заступник міністра Ольга Трофімцева.

У рамках виставки Глава Уряду взяв участь у підписанні документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад. За даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, процес передачі землі технічно розпочався в лютому поточного року, і наразі вже третина громад отримали землі. Загальний обсяг переданих земель перевищує 360 тис. га.

«Те, що ви робите сьогодні тут і те, що робите протягом року розвиваючи нашу країну є надзвичайно важливим. П’ята частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агрокомплексу. Нові технології, механізми в агрокомплексі роблять нашу країну сильнішою. Три млн. людей кожного дня, а це надзвичайно тяжка праця в агропромисловому комплексі, роблять сумлінно свою справу, доносячи свої врожаї до українського та світових ринків», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що Уряд розпочав безпрецедентну програму підтримки агропромислового комплексу, передусім фермерів і невеликих господарств. Йдеться про поголів'я ВРХ – від 1,5 до 2,5 тис. грн «на голову»  в залежності від розміру господарства, здешевлення будівництва тваринницьких комплексів, розвиток садівництва та насінництва.

 Ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро 2018» триватиме до 9 червня.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk